Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Dnia 11 lipca 2025 r. Gmina Osiecznica podpisała umowę z Województwem Dolnośląskim we Wrocławiu w ramach Konkursu "Odnowa Dolnośląskiej Wsi" w 2025 roku

 Powrót do: Projekty Unijne


Dnia 11 lipca 2025 r. Gmina Osiecznica podpisała umowę z Województwem Dolnośląskim we Wrocławiu w ramach Konkursu "Odnowa Dolnośląskiej Wsi" w 2025 roku